SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
882 081 €
(5 189 € / m²)
Satış
Atipik
2+
170 m²
AVENIDA COTOVIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o esconderijo perfeito na vibrante Moema São Paulo! Este espetacular apartamento localizado em um dos bairros mais desejados da Região Sudest...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA COTOVIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar