SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
864 969 €
(2 035 € / m²)
Satış
Atipik
2+
425 m²
RUA ANTONIO CAMARDO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz425 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Altíssimo Padrão com 425 m 2 a.u, andar alto, 01 por andar, 05 suítes (suíte máster com closet e hidro), sala 05 ambientes, lavabo, tacão ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA ANTONIO CAMARDO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar