SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
865 124 €
(4 437 € / m²)
Satış
Atipik
2+
195 m²
Rua Campevas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz195 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este imóvel moderno e atraente, localizado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo. Trata-se de um apartamento-padrão com 195m² de área...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Campevas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar