SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
861 854 €
(5 320 € / m²)
Satış
Atipik
2+
162 m²
Travessa Jerônimo Peraza, São Paulo

yatak odasıatypical
düz162 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este lindo apartamento de 3 suítes está localizado no Jardim Paulista, uma região nobre e valorizada de São Paulo. Construído em 2017, o imóvel possui...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Travessa Jerônimo Peraza, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar