SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
735 197 €
(3 452 € / m²)
Satış
Atipik
2+
213 m²
Alameda Tietê, São Paulo

yatak odasıatypical
düz213 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando esta oportunidade única em um dos bairros mais cobiçados de São Paulo, o Cerqueira César. Este apartamento de 213 m² oferece uma excelent...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Alameda Tietê, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar