SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
718 050 €
(2 611 € / m²)
Satış
Atipik
2+
275 m²
RUA DOS FRANCESES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz275 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o verdadeiro significado de exclusividade e conforto neste extraordinário apartamento de 275 m² localizado em uma das ruas mais charmosas do ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA DOS FRANCESES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar