SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
673 063 €
(3 913 € / m²)
Satış
Atipik
2+
172 m²
RUA SIMPATIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz172 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento iluminado, com uma reforma surpreendente e uma ótima vista, na Vila Madalena.

Ótima reforma

Neste apartamento encantador na Vila Madalen...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA SIMPATIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar