SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
666 142 €
(3 364 € / m²)
Satış
Atipik
2+
198 m²
RUA ARIZONA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz198 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este excepcional apartamento padrão localizado no bairro nobre de Cidade Monções, em São Paulo. Construído em 2015, este imóvel de 198 m²...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA ARIZONA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar