SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
657 335 €
(6 321 € / m²)
Satış
Atipik
2+
104 m²
RUA MARCOS LOPES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este deslumbrante apartamento padrão em localização privilegiada na Vila Nova Conceição, em São Paulo. Com sua construção moderna datada ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA MARCOS LOPES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar