SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
637 925 €
(4 038 € / m²)
Satış
Atipik
2+
158 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este magnífico apartamento duplex é a representação da elegância e conforto em um dos bairros mais renomados de São Paulo, o Itaim Bibi. Com uma área ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA ITACEMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar