SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
553 518 €
(5 272 € / m²)
Satış
Atipik
2+
105 m²
Rua Girassol, São Paulo

yatak odasıatypical
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro nobre da Vila Madalena, em São Paulo, este giardino de 105m² é a oportunidade perfeita para quem busca um imóvel de alto padrão ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Girassol, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar