SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
552 865 €
(2 910 € / m²)
Satış
Atipik
2+
190 m²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo

yatak odasıatypical
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este magnífico apartamento padrão localizado no cobiçado bairro do Paraíso, em São Paulo. Com seus 190 metros quadrados de área total, es...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar