SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
552 292 €
(3 452 € / m²)
Satış
Atipik
2+
160 m²
RUA TUCUNA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

O Tucuna 250 é um condomínio pensado para você e sua família terem os melhores momentos de lazer e descanso. Com projeto assinado por renomados profis...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA TUCUNA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar