SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
550 213 €
(3 527 € / m²)
Satış
Atipik
2+
156 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

yatak odasıatypical
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando uma excelente oportunidade de investimento em Perdizes, São Paulo, este apartamento padrão de 156 m² construídos e 156 m² de área útil é ...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Cayowaá, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar