SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
535 586 €
(2 550 € / m²)
Satış
Atipik
2+
210 m²
Rua Pernambuco, São Paulo

yatak odasıatypical
düz210 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Esse elegante apartamento em Higienópolis, São Paulo, oferece uma oportunidade única para aqueles em busca de um lar com estilo e conforto. Construído...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Pernambuco, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar