SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
518 559 €
(3 068 € / m²)
Satış
Atipik
2+
169 m²
RUA EUCLIDES DE ANDRADE, São Paulo

yatak odasıatypical
düz169 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Obras Avançadas Aptos de 148 e 87 m² 3 ou 2 Suítes LIVING • EXPERIENCE • DESIGN Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévi...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA EUCLIDES DE ANDRADE, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar