SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
501 609 €
(3 583 € / m²)
Satış
Atipik
2+
140 m²
Rua Cotoxó, São Paulo

yatak odasıatypical
düz140 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este impressionante apartamento de 3 suítes em uma das regiões mais valorizadas de São Paulo: Perdizes. Localizado em um novo condomínio ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Cotoxó, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar