SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
493 856 €
(2 409 € / m²)
Satış
Atipik
2+
205 m²
RUA DOUTOR PASCHOAL IMPERATRIZ, São Paulo

yatak odasıatypical
düz205 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no Condomínio Privilege no Brooklin com 205m2 privativos 4 suítes sendo a master com closet e varanda privativa ampla varanda gour...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekliDoğal ışıkKaranlık iç mekanBitkilerModern tarzRustik tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA DOUTOR PASCHOAL IMPERATRIZ, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar