SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
492 958 €
(1 793 € / m²)
Satış
Atipik
2+
275 m²
RUA SAMAMBAIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz275 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos um magnífico apartamento garden de 275 m², localizado no prestigiado Condomínio Vila Arboreto. Este imóvel oferece uma combinação perfeit...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA SAMAMBAIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar