SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
490 881 €
(3 457 € / m²)
Satış
Atipik
2+
142 m²
Rua Campevas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz142 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Um projeto luminoso em um dos pontos mais altos e nobres de Perdizes a 900 metros da futura estação Perdizes. Preço e disponibilidade do imóvel sujeit...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Campevas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar