SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
481 740 €
(3 030 € / m²)
Satış
Atipik
2+
159 m²
AVENIDA FRANCISCO MATARAZZO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz159 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este imóvel é um excelente apartamento padrão localizado no bairro Água Branca, em São Paulo. Construído em 2017, o imóvel possui uma área total de 15...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

AVENIDA FRANCISCO MATARAZZO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar