SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
484 462 €
(2 833 € / m²)
Satış
Atipik
2+
171 m²
Rua Boa Esperança, São Paulo

yatak odasıatypical
düz171 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apto Tatuapé-condomínio clube 171 m² Privativos². 03 dormitórios (sendo 03 suítes sendo do casal com closet), sala 02 ambientes, lavabo, terraço gourm...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Boa Esperança, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar