SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
484 306 €
(3 435 € / m²)
Satış
Atipik
2+
141 m²
Rua Jorge Chammas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz141 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos o imponente apartamento à venda na região nobre da Vila Mariana, em São Paulo. Construído em 2011, este imóvel de 141 m² de área total e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Jorge Chammas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar