SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
478 323 €
(2 246 € / m²)
Satış
Atipik
2+
213 m²
AVENIDA ARMANDO FERRENTINI, São Paulo

yatak odasıatypical
düz213 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este encantador apartamento padrão localizado no bairro do Paraíso, em São Paulo. Com ampla metragem de 213 m² de área total, este imóvel...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

AVENIDA ARMANDO FERRENTINI, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar