SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
483 960 €
(2 561 € / m²)
Satış
Atipik
2+
189 m²
Rua Fábia, São Paulo

yatak odasıatypical
düz189 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento excelente na Rua Fábia, Condomínio Allori. Andar alto.

Localizado na melhor rua da Vila Romana, este apartamento conta com hall privativo...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Fábia, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar