SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
482 576 €
(2 413 € / m²)
Satış
Atipik
2+
200 m²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo

yatak odasıatypical
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apto Jd. Anália franco -Alto Padrão - 02 p/ andar -200 m² uteis- 03 salas c/ terraço gourmet e fechamento de sacada- 03 suítes sendo 01 master com Clo...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar