SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
475 811 €
(3 660 € / m²)
Satış
Atipik
2+
130 m²
Rua Amaro Cavalheiro, São Paulo

yatak odasıatypical
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no charmoso bairro Pinheiros, na cidade de São Paulo. Esta residência oferece um total de 3 quartos, incluindo uma suíte espaçosa ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Amaro Cavalheiro, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar