SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
454 902 €
(3 033 € / m²)
Satış
Atipik
2+
150 m²
Rua Cajaíba, São Paulo

yatak odasıatypical
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este excelente apartamento em São Paulo, na bela região da Vila Pompéia, é uma ótima oportunidade para quem busca um imóvel moderno e aconchegante. Co...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Cajaíba, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar