SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
449 701 €
(1 323 € / m²)
Satış
Atipik
2+
340 m²
RUA DOS INGLESES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz340 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado na prestigiada Rua dos Ingleses, Bela Vista em São Paulo, este apartamento de alto padrão é uma verdadeira joia da região. Com uma área de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA DOS INGLESES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar