SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
444 298 €
(4 727 € / m²)
Satış
Atipik
2+
94 m²
RUA MARCOS LOPES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este magnífico apartamento em São Paulo, na privilegiada região da Vila Nova Conceição. Construído em 2014, este imóvel de 94m² de área t...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA MARCOS LOPES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar