SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
449 856 €
(2 249 € / m²)
Satış
Atipik
2+
200 m²
Avenida Açocê, São Paulo

yatak odasıatypical
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento com 200 m2, em Moema, fora de rota
São 3 suítes, sala com 3 ambientes, , sala de TV,
Varandas na sala e em todos dormitórios.
3 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Açocê, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar