SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
442 589 €
(2 367 € / m²)
Satış
Atipik
2+
187 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz187 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no Itaim localizado na Rua Itacema Apto 101 com 187 m2 de área construída totalmente reformado e pronto para morar. O imóvel dispõ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA ITACEMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar