SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
427 055 €
(1 898 € / m²)
Satış
Atipik
2+
225 m²
RUA GUARAREMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz225 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Linda Cobertura Duplex com 225 metros quadrados, 03 dormitórios, 01 suíte, 04 salas, sendo 01 Home Teather, 06 banheiros, 04 vagas de garagem, depós...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA GUARAREMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar