SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
425 500 €
(3 799 € / m²)
Satış
Atipik
2+
112 m²
RUA ALVORADA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz112 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidade para adquirir um moderno apartamento padrão em uma das regiões mais valorizadas de São Paulo, a Vila Olímpia. Localizado no Edi...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA ALVORADA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar