SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
418 511 €
(1 610 € / m²)
Satış
Atipik
2+
260 m²
RUA IURU, São Paulo

yatak odasıatypical
düz260 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de Alto Padrão à Venda na Vila Andrade 260m², 3 Suítes, 4 Vagas Rua Iuru, São Paulo/SP

Descubra o conforto e a sofisticação deste apart...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniKoridorMutfak aletleriGüvenlikYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA IURU, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar