SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
423 573 €
(2 492 € / m²)
Satış
Atipik
2+
170 m²
Rua Princesa Isabel, São Paulo

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de 167m2 localizado na Rua Princesa Isabel, no coração do Brooklin, em São Paulo, no Condomínio Jardins de Villandry. Possui quatro dormit...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Princesa Isabel, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar