SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
422 345 €
(1 767 € / m²)
Satış
Atipik
2+
239 m²
RUA PASCAL, São Paulo

yatak odasıatypical
düz239 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este excepcional apartamento padrão à venda no condomínio Campo Belo Island, em São Paulo. Com 239 m² de área total e 239 m² de área útil...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA PASCAL, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar