SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
415 251 €
(3 460 € / m²)
Satış
Atipik
2+
120 m²
RUA CASA DO ATOR, São Paulo

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento disponível para venda no Condomínio Olympia Vista, ideal para quem busca conforto e segurança em um ambiente residencial. Este imóvel poss...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA CASA DO ATOR, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar