SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
410 120 €
(2 596 € / m²)
Satış
Atipik
2+
158 m²
RUA NAGEL, São Paulo

yatak odasıatypical
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localize-se no coração da dinâmica Vila Leopoldina, em São Paulo, onde este impressionante apartamento padrão de 3 suítes está à venda. Com seus 158 m...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA NAGEL, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar