Teklifler listesi
18
18
18
371 838 €
(2 999 € / m²)
Satış
Atipik
2+
124 m²
Rua Araguari, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
124 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Lindo Apto Venda 124 m² em Moema Condomínio Advanced Moema
Localizado na Rua Araguari, 536, bairro Vila Uberabinha / Moema, este apartamento de 124 ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Araguari, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2