SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
365 782 €
(2 406 € / m²)
Satış
Atipik
2+
152 m²
RUA OCRISIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz152 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Unique Green Parque Toronto - Emerald Apartamento 152m², 3 Suítes, 3 Vagas Vista Privilegiada para o Parque Toronto Face Norte

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA OCRISIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar