SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
344 153 €
(332 € / m²)
Satış
Atipik
2+
1.036 m²
Avenida General Olímpio da Silveira, São Paulo

yatak odasıatypical
düz1.036 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Conjunto comercial disponível para venda no Edifício Estádio, situado em uma localização privilegiada, próximo ao metro. Este imóvel conta com uma áre...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida General Olímpio da Silveira, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar