SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
326 851 €
(3 335 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
Rua Canário, São Paulo

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Totalmente Reformado e Nunca Habitado Rua Canário, 917 Apto 21 (Moema)

Este impecável apartamento, totalmente reformado e nunca habita...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Canário, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar