SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
312 859 €
(3 192 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
Avenida Pompeia, São Paulo

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Áreas de lazer pensadas para você se conectar à natureza em todas as suas formas sem sair de casa. Apartamentos residenciais de 59 à 98m² e apartament...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenida Pompeia, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar