SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
315 709 €
(2 588 € / m²)
Satış
Atipik
2+
122 m²
RUA COTOXO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamentos em Perdizes com torres exclusivamente residenciais. Um oásis onde você é o elemento central que circula e dá vida. Preço e disponibilidad...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA COTOXO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar