SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
315 606 €
(2 271 € / m²)
Satış
Atipik
2+
139 m²
Rua Santa Rosa Júnior, São Paulo

yatak odasıatypical
düz139 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dinâmico, plural, completo. Assim é o Raízes Premium Butantã. O lugar ideal para viver e conviver. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a altera...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Santa Rosa Júnior, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar