Teklifler listesi
23
23
23
309 703 €
(2 458 € / m²)
Satış
Atipik
2+
126 m²
RUA TAQUARI, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
126 m²
banyolar
2+
Morar na Moóca é tudo de bom!
Esse apartamento com ar condicionado na Moóca, encanta em todos os sentidos, com 126m² de área útil, além de um living ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
RUA TAQUARI, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2