SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
285 479 €
(2 943 € / m²)
Satış
Atipik
2+
97 m²
AVENIDA AGAMI, São Paulo

yatak odasıatypical
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento duplex em Moema, fora da rota, com EXCELENTE localização e pronto para morar.
Imagine-se vivendo no coração de Moema : walking distance ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA AGAMI, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar