SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
281 798 €
(1 866 € / m²)
Satış
Atipik
2+
151 m²
RUA EMILIO MALLET, São Paulo

yatak odasıatypical
düz151 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lindo apartamento no Tatuapé com 3 suítes uma delas suíte master e 3 vagas fixas !!!Armários planejados nos dormitórios e cozinha,terraço com churrasq...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmişEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA EMILIO MALLET, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar