Teklifler listesi
25
25
25
273 254 €
(1 859 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
Rua Apucarana, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
147 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apto Tatuapé- recém-reformado - 147 m² uteis- 03 dormitórios (sendo 1 suíte ) - wc. social - Sala 02 ambientes com sacada e Lavabo -Cozinha ampla e...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Yeniden yapılandırmadan sonra
Ahşap zemin
Kaldırım
Güvenlik
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Apucarana, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.